top of page

אודותי

 

כשמטפלים בכלכלת המשפחה והעסק נדרשת רגישות גבוהה לצד ידע רב. בתהליכי הבראה כלכלית אני משלבת בין ניסיון פיננסי של למעלה מעשרים שנה בחברות ובעסקים, בין רגישות אנושית ובין הכשרות שעברתי בתחום הגישור, ה- NLP ועוד. השילוב ביניהם בצירוף ניסיון חיי מאפשר לי לראות את התמונה הכלכלית הגדולה ולצידה את כל המרכיבים הקטנים והאנושיים.

אני מציעה ייעוץ למשפחות בהרכבים שונים, ומתמחה במשפחות שאחד מבני הזוג מנהל עסק עצמאי. בתפיסת העולם שלי אני רואה את המשפחה ואת העסק כיחידה אחת, שכאשר מטפלים באחד מהם תהיה השפעה על השני ולהפך.

למדתי גישור בסיסי, התמחיתי בגישור משפחתי וליוויתי נשים רבות מרגע שנושא הגירושין עלה על הפרק. הליווי שלי השתלב בתהליך הגישור עד חתימה על הסכם גירושין וגם לאחריו, והיה בדגש על מתן תמיכה וביטחון בכל ההיבטים הכלכליים. אני מלווה ויועצת כלכלית גם לנשים אלמנות, ולבני זוג שפותחים בפרק ב'  של חייהם.

 

קצת עליי...

שמי שולי חן, ואני עוסקת בליווי משפחות ועסקים ליצירת איזון תקציבי, ויכולה לומר בלב שלם שאני אוהבת את מה שאני עושה. כיוון שיש לי זכות ללוות משפחות שנקלעו לקשיים כלכליים והצליחו, וכל תהליך שכזה מסתכם בהרגשה של הנאה, סיפוק ומימוש עצמי.

אני מתגוררת בעמק חפר, נשואה ואם לשני ילדים וסבתא לשלושה נכדים מקסימים.

 

מאז ומתמיד הייתי קרייריסטית, ובמשך שנים רבות עבדתי בחברת הייטק בתפקיד סמנכ"לית כספים. התפקידים השונים הפגישו אותי עם עולם העסקים, שכולל הנפקות, רכישות ומיזוגים וכמובן ניהול תשתית ניהולית פיננסית.

לאחר שנים בעולם ההייטק פניתי לדרך עצמאית, שבה ניהלתי והשקעתי בעסקים פרטיים בתחומי התעשייה ואורח החיים הבריא, ולמרות זאת, משהו עדיין היה חסר לי. חיפשתי משמעות ומקום שבו אוכל להעניק, להשפיע ולסייע לאחרים, וכך הגעתי לתחום שהיה חדש בזמנו – ייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה, תחום הכרחי ונחוץ אז וגם היום.

כיום אני רוצה להעניק למשפחות ידע ותמיכה, ולהוביל אותן יד ביד לשליטה ולחוסן כלכלי. אני עוסקת בכלכלת המשפחה מזה כשבע שנים, ומשמשת כחברת הנהלה באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה. כמו כן, אני מתנדבת בארגון 'פעמונים' בתפקיד ראש צוות מלווים ומנחה סדנאות למשפחות.

אני מאמינה שכל משפחה יכולה לשנות את מצבה הכלכלי, אם יש בידה את הכלים הנכונים להצלחה, ושמחה להיות חלק מההצלחה הזו.

מזמינה אתכם לצאת איתי לדרך שבה תקבלו חזרה את השליטה על הניהול התקציבי של משק הבית והעסק, ותלמדו לפעול מתוך אחריות ותבונה חדשה.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה התקשרו אליי: שולי חן – 054-2005443

Anchor 1
שולי חן

שולי חן מביאה עמה ניסיון עתיר של למעלה מ-25 שנה בתחום הכספים בהייטק, ניהול ושיווק בעסקים פרטיים.  לשעבר סמנכ"ל כספים בחברת DSPC   שהובילה בתחום פיתוח צ'יפים לתקשורת הסלולארית . שולי היוותה ממובילי הצוות שהביא להנפקה מוצלחת ב NASDAC ועד לרכישת החברה ע"י INTEL בסכום האגדי של 1.6 מיליארד דולר. כיום משמשת כמנהלת פרקטיקל יעוץ עסקי - כיועצת ומלווה חברות עסקיות. שולי בוגרת תוכנית לה"ב במינהל עסקים באוניברסיטת ת"א, בוגרת קורס יועצים לכלכלת המשפחה וחברה באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה.

bottom of page