top of page

כלכלת המשפחה

מזמינה אתכם לצאת ממעגל המינוס המסחרר, ולצעוד איתי בבטחה במסלול שייחלץ אתכם מבור החובות, יקדם אתכם לאיזון כלכלי, ואף עשוי להקפיץ אתכם לחיים שלווים של רווחה משפחתית.

הייעוץ לכלכלת המשפחה מתקיים בשני מסלולים: מסלול של ייעוץ קלאסי הכולל תוכנית הבראה כלכלית, ומסלול נוסף של ייעוץ קלאסי בתוספת ליווי חודשי להטמעה וליישום התוכנית שהוצעה לכם.

 

תמונת מצב משפחתית

אם גם אתם נקלעתם לקושי כלכלי, הלוואות מתגלגלות וגדלות, קושי לסיים את החודש עם פלוס ואתם מרגישים שהגיע זמן לשנוי אזי תהליך ייעוץ לכלכלת המשפחה הוא הפתרון עבורכם.

אם אתם זוג צעיר הנשוי מספר שנים, ובכל זאת אינכם מצליחים לגייס הון התחלתי לרכישת דירה, אל יאוש, ניתן לתכנן רכישת דירה בצורה מושכלת ואחראית ולהגשים את החלום שלכם.

אם אתם זוג שמשתכר היטב, עובדים במקצועות מתגמלים ועדיין לא מצליחים לסגור את המינוס ובטח לא לחסוך, ניתן להתחיל דרך חדשה שתביא אתכם לשליטה ותכנון עתידי מיטבי.

אם אתם הורים לזוגות צעירים שלא מתנהלים כלכלית בתבונה ונמצאים בגרעון חודשי מתמשך. תוכלו לסייע ליקירכם ברכישת ייעוץ והדרכה להתנהלות כלכלית שקולה עד איזון כלכלי ואף רווחה כלכלית.

אם אתם משפחה העומדת בפני שינויי כלכלי משמעותי כגון: החלפת דירה, השקעה כלכלית, פיטורין או שינויי סטטוס, חזרה לארץ משליחות בחו"ל או קבלת ירושה וכד', ייעוץ כלכלי יסייע לכם לבחור אלטרנטיבה כלכלית נכונה ולנהל את השינויי בצורה מבוקרת ונבונה.

 

אפשר אחרת!

התעייפתם מהמרוץ המטורף אחרי הזנב הפיננסי שלכם? הגיע הזמן להתנהל קצת אחרת...

אני מציעה לכם להחזיר לעצמכם את השליטה על ההתנהלות הכלכלית המשפחתית שלכם. בעזרת ליווי אישי תקבלו כלים פשוטים וממוקדים, שיעזרו לכם לנהל את הכסף שלכם מתוך הבנה ושיקול דעת. תדעו לנהל את ההכנסות ואת ההוצאות שלכם מתוך אחריות אישית, ובשלב הראשוני תגיעו לאיזון הפיננסי המיוחל.

מזמינה אתכם לצאת איתי לדרך חדשה - נטולת דאגות ומתחים.

ליווי יד ביד להשגה ומימוש היעדים והמטרות.

קצת על התהליך- הייעוץ הקלאסי:

כל משפחה היא עולם ומלואו, ואין אתגר פיננסי אחד שדומה לאחר, ובכל זאת הדרך להשגה ולמימוש היעדים והמטרות מתנהלת בצורה דומה ובמספר שלבים. הייעוץ הקלאסי כולל:

  • פגישת מיפוי - הבנת הדילמות העיקריות המאפיינות כל מבנה משפחתי, כגון: הוצאות שוטפות, הוצאות על דיור, נכסים והתחייבויות, ביטוחים ונכסים פיננסים, והתנהלות כלכלית של המשפחה בתרבות השפע.

  • איסוף נתונים – בהתאם לאפיון המשפחתי תתבקשו למסור מספר מסמכים שיסייעו בתהליך הייעוץ הפיננסי.

  • תחקיר כלכלי – נועד להשלים את תמונת המצב הפיננסית, יעדים ומטרות, בדיקה מעמיקה יותר של הרגלי הצריכה, ירושות צפויות ומצב המשפחה המורחבת.

  • הכנת דוח כלכלי למשפחה – לאחר איסוף המידע אייצר עבורכם חוברת שהיא תשקיף מאורגן למצב הנוכחי ומתווה של תוכנית לניהול תקציב משפחתי נכון, הכוללת תקציב עתידי עם המלצות כלכליות בתחומים השונים.

       התוכנית לכלכלת המשפחה בנויה בצורה עניינית ומקנה כלים פרקטיים והצגת פתרונות ישימים להצלחה כלכלית.

  • פרזנטציה כלכלית – להכנת הדוח תתלווה פגישה שבה אציג בפניכם את תמונת המצב הנוכחית ואת האסטרטגיה המומלצת, שתשמש כמעין מצפן עבורכם בהתנהלות הכלכלית. לדוגמא: דרכים לחיסול הלוואת וחובות, תכנון יעדים וחיסכון לצורך היערכות עתידית.

  • קבלת החלטות ויציאה לדרך – לאחר פרק זמן מוגדר מראש תוכלו להטמיע את הרעיונות, להבין לעומק את השינויים ולצאת לדרך מתוך החלטה נחושה להגיע להצלחה.

 

 

* ליווי מתמשך -  כהמשך לייעוץ הקלאסי קיימת אפשרות להוסיף ליווי חודשי קבוע למשפחות המעוניינות ביישום ובהטמעת התוכנית הכלכלית. התהליך כולל מפגש חודשי שבו נבדקים התקציב והעמידה בו ויישום ההמלצות. המפגש החודשי תורם רבות ליישום לאורך זמן של התוכנית ולהתמדה בדרך בה בחרנו ובסופו של דבר מסייע בהשגת המטרות והחלומות של המשפחה.

 

אפשר גם אחרת! כל אחד יכול להחזיר את השליטה בכסף, להגיע לרווחה ובטחון כלכליים בטווח הקצר ובטווח הארוך. בואו להתאזן, צרו קשר: 054-2005443

bottom of page